دکتر حسین نیک رو

لیزر موهای زائد چگونه و در چه زمان انجام میشود؟

فروش انواع محصولات آرایشی و بهداشتی

لیزر موهای زائد ، ابتدا قبل از عمل موهای آن ناحیه تا حد مورد نیاز کوتاه می‌شوند. تا حدی که کمتر از یک سانتی متر از موها باقی بماند.

سپس اپراتور یا تکنسین لیزر، با توجه به رنگ و ضخامت موهایی که قرار است لیزر شود و همچنین رنگ پوست شما تنظیمات دستگاه را انجام خواهد داد.

سپس تکنسین یک پالس کوچک به منطقه‌ای از موها وارد می‌کند و چند دقیقه منتظر می‌ماند تا واکنش پوست و موی فرد را به لیزر ببیند.

بعد از آن تکنسین ادامه کار خود را شروع خواهد کرد تا موهای زائد تمامی نقاط مورد نظر از بین برود (دستگاه لیزر با هدایت نور متمرکزی به فولیکول‌های مو، آن‌ها را از بین می‌برد).

بعد از اتمام کار برای شما کمپرس یخ یا کرم‌های خنک کننده و تسکین دهنده مورد نیاز خواهد بود تا سوزش و درد کم شود.

لیزر موهای زائد
پیشنهاد خرید محصولات مراقبت از مو

پیشنهاد می کنیم حتماً از فروشگاه اینترنتی دکتر سوشا دیدن فرمائید. خرید اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی از بهترین برند های خارجی و ایرانی با بهترین قیمت ☀ با ضمانت اصل بودن کالا ☀ دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران و نشان سیب سلامت.

لیزر موهاي زائد : نگاهی کوتاه و سریع به دستگاه لیزر

دستگاه لیزر با هدایت نور متمرکزی به فولیکول‌های مو، آن‌ها را از بین می‌برد. برخی دستگاه‌های لیزر این توانایی را دارند که در سطح وسیع‌تری این کار را انجام دهند و چندین فولیکول مو را همزمان از بین ببرد.

معرفی بهترین دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد

دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد برندها و انواع مختلف با طول موج‌های متفاوت دارد که با توجه به اکثریت رنگ پوست و مو موجود در منطقه می‌توان دستگاه مناسب را تعیین کرد.

تفاوت دیگری که این دستگاه‌ها دارند نوع سیستم خنک کننده هرکدام است.

سه تا از بهترین برندهای معروف برند الکساندریت کندلا جنتل مکس پرو ، الکساندرا جنتل لیز، لیزر کوترا ، دستگاه لیزر الکساندریت اپوجی پلاس می‌‌باشند. چگونه زیباتر شویم ؟

لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن انجام می‌شود؟

لیزر برای رفع موهای زائد سراسر بدن انجام می‌شود؛ در اینجا به رایج‌ترین قسمت‌های بدن که می‌توانید برای رفع موهای زائد لیزر کنید، اشاره می‌کنیم:

صورت: این یک واقعیت است که برخی از خانم‌ها موهای صورت بسیار ضخیم و زشتی دارند که رشد این موها موجب آزار آن‌ها می‌شود. عقیده ما این است که اگر چیزی در صورتتان شما را آزار می‌دهد و می‌توانید برای آن کاری انجام دهید، حتماً دست به کار شوید.

لیزر موهای زائد صورت یک روند سریع و آسان است.

درمان حدود 15 دقیقه طول می‌کشد.، برای بهینه سازی نتایج ، نیاز است که 10 جلسه متوالی به فاصله 4 هفته لیزر کنید، پس از آن نیز ، هر سال 2-1 درمان نگهدارنده برای جلوگیری از برگشت موهای زائد مورد نیاز است.
زیر بغل: این ناحیه اغلب نقطه شروع لیزر محسوب می‌شود. زیر بغل برای لیزر مناسب است و موهای این ناحیه به سرعت به انجام لیزر پاسخ می‌دهد زیرا موهای زیر بغل ابریشمی، نرم و صاف نیستند. درمان حدود 5 دقیقه طول می‌کشد.

چرا لیزر ؟

باز هم برای بهینه سازی نتایج ، نیاز است که 10 جلسه متوالی به فاصله 6-4 هفته لیزر کنید، پس از آن نیز ، هر سال 2-1 درمان نگهدارنده برای جلوگیری از برگشت موهای زائد مورد نیاز است.
منطقه بیکینی: اصلاح و یا اپیلاسیون در این منطقه می‌تواند دردناک باشد، خوشبختانه، لیزر بهترین راه حل برای این مسئله است. درمان حدود 15-5 دقیقه طول می‌کشد.

باز هم برای بهینه سازی نتایج ، نیاز است که 10 جلسه متوالی به فاصله 6-4 هفته لیزر کنید. بعد از هر جلسه درمان شاهد رشد کمتر موهای منطقه بیکینی خواهید بود.
دست: اگر موهای دست شما کرکی باشد نباید آن را لیزر کنید زیرا نتیجه عکس می‌گیرید، موهای ناحیه بازو هم کرکی هستند و قابل لیزر نمی‌باشند.

اگر موهای پایین دست شما ضخیم هستند می‌توانید آن قسمت را لیزر کنید. لیزر موهای زائد دست حدود 15 دقیقه طول می‌کشد و برای بهینه سازی نتایج لیزر پا ، نیاز است که 10 جلسه متوالی به فاصله 6-4 هفته لیزر کنید.
پاها: تراشیدن موهای زائد پا بسیار وقت گیر است و زمان حمام کردن شما را دو برابر می‌کند.

اگر دوست داشته باشید که دائما پاها تمیزی داشته باشید باشد هر دو روز یک بار موی پای خود را بتراشید که این کار برای هر فردی سخت است. پاهای شما نسبت به مناطق دیگر بدن بزرگ‌تر هستند و به همین خاطر مدت زمان درمان طولانی‌تر خواهد بود.

لیزر موهای زائد ساق پاها حدود 20 دقیقه طول می‌کشد اما اگر قصد لیزر تمام ران و ساق پای خود را دارید حدود 45-30 دقیقه طول خواهد کشید. برای بهینه سازی نتایج لیزر پا ، نیاز است که 10 جلسه متوالی به فاصله 6-4 هفته لیزر کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

هشت − سه =


تمام حقوق این سایت متعلق به دکتر حسین نیک رو می باشد و هرگونه کپی برداری ممنوع است