دکتر حسین نیک رو

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل 

امروزه استفاده از تزریق ژل تبدیل به یکی از رایج ترین انتخاب های درمانی کم تهاجمی جهت اعاده حجم صورت دچار تغییرات سالمندی شده است. مصرف کلاژن گاوی بدلیل کوتاهی مدت اثر آن و همچنین احتمال بالقوه واکنشهای آلرژیک محدود شده است. در سال 2003 معرفی هیالورونیک اسید (HA) به عنوان یک ترکیب پر کننده صورت، دنیای فیلرها را دگرگون نمود. درحال حاضر سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، انواع مختلف HAها، ترکیبات محرکی زیستی مانند هیدروکسی آپاتیت کلسیم و پلی، ال، لاکتیک اسید و همچین پلی متیل، متاکریلات(یک فیلر داریم) را مورد تایید قرار داده است. گرچه هر کدام از این فیلر ها تنها برای برخی کاربرد ها به تایید رسیده اند اما استفاده آنها در بسیاری از موارد دیگر اساس جوانسازی صورت در آمریکا را تشکیل می دهد.

جنس فیلر ها چیست

فیلرهای پوستی از مواد مختلف زیادی ساخته می‌شوند  اما مارک‌های موجود در بازار از ژل زیست تخریب‌پذیر متشکل از اسید هیالورونیک تشکیل شده‌اند. اسید هیالورونیک یک اسید طبیعی است که در پوست انسان یافت می‌شود و به طور طبیعی جذب کنندة آب است و با تزریق آن باعث هیدارته شدن پوست می‌شود و قابلیت این را دارد که بیش از ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب حفظ می کند.

کاربرد های تزریق ژل در صورت

  1. از بین بردن خطوط پیری ظریف روی صورت
  2. رفع چین و چروک یا ناهمواری های صورت
  3. پر کردن فرو رفتگی ها یا گودی صورت
  4. چاق کردن صورت

تزریق ژل

پروسیجرهای فیلر درمی اغلب بعنوان اقدامات اصلاحی در بیماران دچار پیری پوست جهت صاف کردن چین و چروک های استاتیک بویژه در دو سوم تحتانی صورت (مانند چین های نازولبیال و خطوط ماریونت) به کار می روند. این پروسیجر ها همچین جهت افزایش حجم و شکل دهی صورت مانند ضخیم کردن لب یا گونه استفاده شوند. مهم است که به بیمار توضیح داده شود که فیلرهای درمی تنها چین و چروک ها و خطوط صورتی را صاف می کنند و آنها را از بین نمی برند و تغییر اندک در شکل چهره ایجاد می گردد و نتایج قابل مقیاس با روشهای جراحی نمی باشد. بیمارانی که چین و چروک های فراوانی دارند و پوست آنها به شدت شل است اغلب جهت بهبود قابل توجه نیاز به مداخله جراحی دارند. بیمارانی که انتظارات غیر منطقی و نامعمول دارند و یا بیماران دچار اختلال بدشکلی بدن کاندید مناسبی برای این درمان زیبایی نمی باشند.

Summary
تزریق ژل
Service Type
تزریق ژل
Provider Name
تزریق ژل,
ahvaz, Telephone No.06135513686
Area
ژل

تمام حقوق این سایت متعلق به دکتر حسین نیک رو می باشد و هرگونه کپی برداری ممنوع است