دکتر حسین نیک رو

تزریق بوتاکس 

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از راه های موثر برای از بین بردن چین و چروک و سایر مشکلات پوستی است. پزشکان از بوتاکس برای غیر فعال ساختن عضلاتی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند استفاده می کنند، در نتیجه خطوط چین و چروک از صورت حذف می شوند.

این چین و چروک ها بیشتر در مناطف اطراف چشم ، دهان و ابروها ایجاد می شوند.

ماندگاری اثر بوتاکس 4 الی 6 ماه بوده و پس از این مدت باید تمدید گردد.

کاربرد های بوتاکس

تزریق بوتاکس یا تزریق ژل بیشتر به عنوان فراورده ای تزریقی برای درمان چین وچروک ها و خطوط صورت شناخته می شود.به  طور کلی کاربرد های بوتاکس را به دو دسته میتوان تقسیم کرد.

کاربرد های زیبایی

  1. رفع خطوط افقی پیشانی
  2. از بین بردن چروک های گردن
  3. بالا بردن گوشه های لب
  4. بالا بردن نوک بینی
  5. محو کردن خط اخم
تزریق بوتاکس

کاربرد های درمانی

  1. افتادگی پلک
  2. پریدن پلک یا پرش عضلات چشمی
  3. میگرن مزمن
  4. مثانه ی بیش فعال یا پر کار
  5. تعریق بیش از حد

پیری پوست

چروکهای صورتی وجهه ی بارز پیری پوست می باشند. با افزایش سن بدنبال کاهش تدریجی الاستین، هیالورونیک اسید و کلاژن درمی، پوست به طور طبیعی نازک شده و حجم آن کاهش می یابد. این روند آتروفی درم بدنبال تماس با آفتاب و سایر عوامل خارجی همچون استعمال سیگار تشدید می گردد. همچنین فعالیت بیش از حد عضلات صورت نیز در ایجاد چین و چروکها و خطوط صورت دخیل می باشد. در ابتدا چین و چروکها و خطوط تنها در زمان تغییرات فعال چهره مانند اخم کردن، خندیدن یا لبخند زدن ایجاد می گردند، در این حالت به آنها خطوط دینامیک اطلاق می گردد.

گونه ای بر روی صورت نقش می بندند که حتی در هنگام استراحت نیز مشاهده می گردند، حالتی که خطوط استاتیک اطلاق می گردند. در ایجاد چین و چروک های صورت و تغییرات فرم عوامل متعددی همچون شلی پوست، توزیع مجدد چربی صورتی و تغییرات دیگری در پوست همچون تغییرات رنگدانه ای مانند پیگمانتاسیون لکه ای و نیز اکتزی های عروقی نظیر تلانژکتازی ها و آنژیوم های گیلاسی و تغییرات خوش خیم و بدخیم دژنراتیو نیز بروز می کنند.

Summary
تزریق بوتاکس
Service Type
تزریق بوتاکس
Provider Name
تزریق بوتاکس,
ahvaz, Telephone No.06135513686
Area
بوتاکس
Description
تزریق بوتاکس اهواز

تمام حقوق این سایت متعلق به دکتر حسین نیک رو می باشد و هرگونه کپی برداری ممنوع است